شرکت معبد آب و تاسیسات بین الملل

شرکت معبد آب

فــــروش ویــــژه
انواع الکتروپمپ لجن کش _ گل کش و لیست قیمت
  1. صفحه نخست
  2. keyboard_arrow_left
  3. الکتروپمپ لجن کش _ گل کش
پمپ گل کش پمپیران Pumpiran 150 300

NEW

پمپ گل کش پمپیران Pumpiran 150 300

48,000,000 تومان

الکتروپمپ لجن کش – گل کش

این نوع پمپ از نوع گریز از مرکز افقی، با محفظه حلزونی، یک طبقه، پروانه یک سر آویز، موتور جدا و تک مکشه مرکزی می باشد.پروانه بالانس دینامیکی گردیده و محور به وسیله نوار گرافیتی آب بندی می شود.فلنج محفظه رانش به سمت بالا بوده و اگر دید از طرف موتور باشد در سمت چپ قرار گرفته است .

یکی از ویژگیهای مهم این پمپ ها استفاده از قطعات سایشی تعویض شونده می باشد.پروانه های مورد استفاده در این پمپ ها نسبت به خاصیت سیال از مواد مقاوم به سایش و خوردگی شیمیایی، از چدن آلیاژی تا فولادهای ضد زنگ قابل تغییر بوده و برای استفاده در دورهای ۹۶۰rpmو۱۴۵۰rpmو ۲۹۰۰rpm پیش بینی شده است .
برای آب بندی این نوع پمپها معمولا از نوارهای گرافیتی و مکانیکال سیل استفاده می شود و در صورت نیاز از سیال خارجی هم برای خنک کاری اجزای آب بندی میتوان استفاده نمود . با توجه به وزن مخصوص و ویسکوزیته نسبتا بالای سیالات قابل پمپاژ، در این پمپ ها از یاتاقانهای استاندارد و یا یاتاقان های مخصوص کار سنگین، استفاده میگردد.

کاربردها:

برای پمپاژ مایعاتی مانند گل حفاری ، آب گل آلود(دارای شن و ماسه) ، دوغاب مصالح ساختمانی ، محلول موم ، صنایع نورد فولاد ، کاغذ سازی ، معادن و پمپاژ سیالات دارای ذرات سایشی بالا ، می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش الکتروپمپ لجن کش _ گل کش 

مشخصات:

قطر خروجی : ۵۰ تا ۱۵۰ میلیمتر
ظرفیت آبدهی : تا ۳۵۰ متر مکعب در ساعت
ارتفاع : تا ۷۰ متر
درجه حرارت سیال در آب بندی : با نوار آببندی از ۱۰- تا ۱۱۰ درجه سانتیگراد
فشار تست : ۱۰ بار

فهرست