خبرنامه

روغن کاری پمپ آب

روغن کاری پمپ آب اصول، روش‌ها و نکات مهم پمپ‌های آب از اجزای حیاتی در سیستم‌های تأمین آب خانگی و صنعتی هستند که برای عملکرد بهینه و طول عمر بیشتر،…
پمپ و الکتروپمپ و بوسترپمپ آبرسانی

پمپ آب چیست ؟

پمپ آب وسیله‌ ای مکانیکی است که برای انتقال و جابجایی سیالات مختلف استفاده می‌ شود. این دستگاه با بالا بردن فشار، مایعات را با افزایش هد به ارتفاعات بالاتر…
خبرنامه

مقالات شرکت معبد آب و تاسیسات بین الملل مجوعه ای از مطالب مفید و حاصل تجربیات متخصصین صنعت آب و فاضلاب و بر اساس مطالعات انجام شده می باشد.

شرکت معبد آب و تاسیسات بین الملل صرفا فروشنده پمپ نیست و تمامی موارد و محصولات قابل عرضه را بر اساس استانداردها ارائه می نماید.

در این مطالب سعی داریم برگرفته ها و مطالبی که برای ما به عنوان تجربه مفید و مسمر ثمر بوده را با شما به اشتراک بگذاریم.برای قدم اول معرفی پمپ برای مصارف مورد نظر مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .اما آشنایی اولیه با ساختار پمپ ها و توانایی های آن به عنوان یک پیش نیاز مورد نظر است که ما سعی در انجام این آشنایی داریم.ما به عنوان فروشنده و شما به عنوان مصرف کنند در صورت آشنایی هر چه بیشتر با پمپ به انتخاب محصول مناسب کمک مینماییم.

شرکت معبد آب و تاسیسات بین الملل فروشنده تخصصی انواع الکتروپمپ خانگی، کشاورزی، صنعتی ساختمانی و بوستر پمپ در تهران و سراسر ایران.

دسته بندی مطالب

فهرست